Статьи

Sposoby na odchudzanie, jak schudnąć? Lepiej nie schudnąć i szczupła

  1. Jak schudnąć, szybko i prosto zbudować?
  2. Zmień skład jakościowy żywności
  3. Aktywność fizyczna
  4. Snu odchudzanie
  5. Masaż i wyszczuplająca kąpiel

To zakończyło długie wakacje, hałaśliwe biesiady, obfite spotkania ... Ile zyskało na wadze? Dwa funty? Trzy? A teraz problem polega na tym, jak schudnąć.

Ale najpierw chciałbym zdecydować się na koncepcje. Schudniemy, chcemy lub budujemy ?

Jaka jest różnica?” - powiesz - to synonimy!

Być może, ale nasza podświadomość nie jest tak zaawansowana w naszych współczesnych terminach językowych. A jeśli słyszy: aby schudnąć, oznacza to , że stanie się zły, zły. Co gorsza, termin „pozbyć się brzucha”. Brzuch - symbol życia, nawet starożytni Słowianie, jeśli wróg poprosił o brzuch, pozostawił mu życie. I tu osoba dobrowolnie chce się pozbyć, pożegnać życie.

Dlatego bierzemy pod uwagę opinię psychologów i ... szczupłą ! (Zwłaszcza, że ​​w tym przypadku proces będzie przebiegał znacznie szybciej i skuteczniej, ponieważ w głowie nie będzie bloku, a za kilogramami opuści ciało i życie)

Jak schudnąć, szybko i prosto zbudować?

Fakt, że odzyskaliśmy, jest widoczny zarówno w liczbach na łuskach, jak i w ubraniach oraz w wystającym brzuchu. Trudno było chodzić i wchodzić po schodach. A co najważniejsze, przez dość długi czas szalonych wakacji ściany żołądka rozciągały się i dostosowywały do ​​większych ilości jedzenia. Teraz tak łatwo nie spowolnić wchłaniania żywności, chociaż jest to najbardziej oczywiste rozwiązanie problemu. utrata masy ciała .

Musimy trochę „oszukać” żołądek ...

Zmień skład jakościowy żywności

Istnieją takie same ilości pożywienia, ale o zasadniczo innym składzie jakościowym . Dużo sałatek warzywnych, owoców, chudych zup i barszczu, bardziej płynnych w formie napary ziołowe z miodem , niegazowana woda mineralna. Ograniczamy mięso, jeśli jemy, a potem niskotłuszczowe, ale raczej zamieniamy owoce morza.

Żołądek oczywiście „zawaha się”, będzie rzucał smaczne zdjęcia - obrazy najnowszych przysmaków, ale tutaj trzeba będzie pokazać swoje talenty artystyczne i zaprezentować sobie te „lekkie dania” na apetyczny i atrakcyjny.

Ale nasze zadanie nie ogranicza się do tego ...

Aktywność fizyczna

Byłoby miło, gdybyś miał problem, jak schudnąć, zwiększyć aktywność fizyczną . W następny weekend rozróżnij prezenty, posprzątaj dom. Jeśli zdołasz rozstać się ze śmieciami, będzie dobrze. Zauważono, że ludzie skłonni do gromadzenia bardzo łatwo dodają te dodatkowe funty , że tak powiem, w rezerwie .

Po obiedzie nie siadaj przed telewizorem lub monitorem, lepiej iść na spacer . A jeśli masz dzieci lub zwierzęta domowe, będą zadowoleni z takiej nieplanowanej komunikacji z tobą na świeżym powietrzu. Zima ma zimowe zabawy ze śniegiem. Ślepy licznik bałwana, wydajesz kalorie ponad pół dnia pracy pracownika wiedzy. Latem można grać w badmintona, tenisa. Nie jest to zbyt stresujące, jak piłka nożna czy jazda na rowerze, ale dla ciała wszystko pójdzie do wyrównania. Przy okazji i zasnąć po spacerze jesteś znacznie szybszy.

Snu odchudzanie

Zdrowy sen pomaga normalizować metabolizm . (Brak snu powoduje dodatkowy neurotyczność, a zatem organizmowi będzie trudniej się rozstać nadwaga . Tak, tam, żeby się rozdzielić ... On, będąc zdenerwowany, nowy kilogram dla siebie „karmi”. Zauważyliśmy, że często jesteśmy podatni na stres, a nie tylko sałatkę, ale mąkę i słodycz.)

Jeśli jesteś gotowy, aby zrobić swoje ciało i zacząć robić przynajmniej poranne ćwiczenia lub specjalne ćwiczenia na plecy , gimnastyka na szyję , następnie umieścisz kolejny plus w podejmowaniu decyzji, jak schudnąć. Tak, zdecydowanie poczujesz się lepiej!

Masaż i wyszczuplająca kąpiel

(niestety wyszukiwarki tylko przydają wagi, prawie nikt nie prosi Yandex, jak go zbudować? )

Świetny wpływ będzie miała budowa masażu i kąpieli terpentynowych.

O technikach masażu, prostych i nieuciążliwych, piszę tutaj . Jednocześnie możesz także naładować ciało energią i aktywować układ odpornościowy.

Jeśli chodzi o kąpiele terpentynowe Zalmanovsky, jest to doskonałe narzędzie do poprawy krążenia włośniczkowego.

Kapilary zatykają się z wiekiem, przestają reagować na zmiany. Tutaj, terpentynowe kąpiele i są zaprojektowane, aby pomóc kapilarom w oczyszczeniu, przywróceniu ich funkcji. Wzrasta również przepływ limfatyczny, zapewnione jest nieprzerwane dostarczanie tlenu i normalizowane są procesy metaboliczne.

Kąpiele terpentynowe stosowane są w kosmetologii (skóra jest napięta, staje się gładsza i aksamitna, zmniejsza się cellulit), w leczeniu chorób stawów (przyrosty soli fizjologicznej są zmniejszone, ból jest złagodzony, stan poprawia się w osteochondrozie), tłuszcz jest rozkładany i spalany. ..

A to już służy naszej branży budowlanej A to już służy naszej branży budowlanej!

Bez większych trudności, w połączeniu z przyjemnym zapachem smoły (zapach drzew iglastych), relaksującym i kojącym w gorącej kąpieli, można całkiem płynnie schudnąć , stracić do kilku kilogramów tygodniowo. Oczywiście, jeśli używasz nie tylko kąpieli, ale innych metod opisanych w tym artykule.

Więcej szczegółów o kąpielach terpentynowych i ich wielostronnych działaniach Napiszę następnym razem. Ten temat jest interesujący i wymaga swobodnej rozmowy.

Opisane powyżej dość proste i łatwe sposoby na schudnięcie w domu, bez zbędnej agonii, surowych ograniczeń, ale mimo to naprawdę działają i pomagają schudnąć. Udane zbudowanie!

Jak schudnąć, szybko i prosto zbudować?
Ile zyskało na wadze?
Dwa funty?
Trzy?
?Jaka jest różnica?

Новости

Боязнь заболеть раком (Канцерофобия): что делать, чтобы не бояться умереть?


Виды фобий человека: список


Страх заболеть шизофренией. Хелп! [Архив] - Дискуссионный Клуб Русского Медицинского Сервера
ЛЕЧЕНИЕ в ИЗРАИЛЕ без ПОСРЕДНИКОВ - МЕДИЦИНСКИЙ ЦЕНТР им. СУРАСКИ в ТЕЛЬ-АВИВЕ Эффективная медицина - лучшие клиники и врачи Просмотр полной версии : Страх заболеть шизофренией. Хелп!

Нозофобия
13.05.13 Нозофобия Нозофобия Каждый из нас в своей жизни чего-либо боится – кто-то боится пауков, кто-то – стоматологов, а кто-то боится заболеть. Естественно, каждый человек в определенной

Боязнь заболеть это какая фобия: как избавиться от страха заразиться болезнями
Боязнь заболеть невозможно отнести к разряду самостоятельных фобий. Она является одной из форм проявления основного страха человека — страха смерти. У этого страха имеется собственное название — нозофобия,

Гетерохромия: частичная гетерохромия у человека, причины появления, можно ли поменять цвет глаз
Цвет радужной оболочки глаза у человека формируется тремя пигментами, которые существуют в генетике. Это желтый, синий и коричневый. В зависимости от пропорций и количества каждого из пигментов, происходит

Гетерохромия глаз (пьебалдизм): что это, причины, виды, лечение
Одной из уникальных загадок природы и необычных явлений считается разный цвет глаз у людей. Называется подобное явление гетерохромией или пьебалдизм глаз, что переводится на русский язык с греческого

Анорексия – путь в никуда
Как заболеть анорексией? К огромному сожалению, ежедневно сотни девушек и женщин задают себе этот вопрос. Врачи всего мира бьют самую настоящую тревогу – все больше и больше женщин заболевают анорексией.

Я боюсь заболеть раком. Что делать?
У пoстoяннoй бoязни зaбoлeть рaкoм рaзныe причины: пoтeря близкoгo чeлoвeкa из-зa oнкoлoгии, высoкий индивидуaльный риск зaбoлeвaния или рeaльнoe прoявлeниe пeрвыx симптoмoв. A мoжeт быть, никaкиx

Помоги себе уменьшить риск заболеть раком! | Профилактика онкологических заболеваний | Справочник здоровья | Статический контент | Министерство здравоохранения Республики Беларусь
Информационный материал ко Всемирному дню борьбы против рака В борьбе с любой болезнью главным является её предупреждение. История медицины знает много фактов, когда активная профилактика болезни осуществлялась