Статьи

Jak rozmawiać z mężczyzną przez telefon, aby go zainteresować. Jak zainteresować faceta przez telefon? Zasady rozmów telefonicznych z mężczyznami. Jak rozmawiać ze swoim chłopakiem przez telefon

Francuski pisarz i myśliciel Nicolas de Chamfort powiedział, że kobieta jest jak cień: kiedy biegniesz za nią, pędzi od ciebie, ale kiedy wychodzisz, ona idzie za tobą. Ale w czasach Champhor kobiety zajmowały wyjątkowo bierną pozycję gry godowe i z reguły nie działali jako ich inicjatorzy. Dzisiaj, w dobie sondaży emancypacja kobiet , uczciwy seks z mocą i głównym jest aktywny w budowaniu intymnego związku z silnym seksem. A co zostało ujawnione kobietom w tym doświadczeniu? Tak, tylko że mężczyźni zachowują się tak samo!

Zacznij od słowa „Dzień dobry” i porozmawiaj z osobą na drugim końcu linii z nazwą. Więc nazwij swoją pełna nazwa i firma. Pierwsze słowa rozmowy telefonicznej mają kluczowe znaczenie dla przyciągnięcia uwagi słuchacza. Mów wyraźnie, że również rozumiesz.

Porozmawiaj ze swoim rozmówcą. W rozmowie wprowadź imię i nazwisko osoby, z którą rozmawiasz. Zwykle dzieje się to na początku i na końcu rozmowy, ale także między nimi można ponownie nazwać tę nazwę. Wtedy odczuwane jest coś przeciwnego. Jeśli wymieniona osoba ma imię, na przykład nazwisko lekarza, nazwij ją również.

Zimno i spokój, brak jakiejkolwiek uwagi rozgrzewa ich i sprawia, że ​​szukają miłości, ale warto podjąć tylko kilka decydujących kroków w odpowiedzi, ponieważ apatia atakuje człowieka, a on rzuca tylko przelotne i leniwe spojrzenia na wczorajszy przedmiot jego pragnienia. Pan pewnie drwi z naszego komicznego skręcania się w zadaniu zorganizowania osobistego szczęścia.

Dotyczy to zarówno odpowiedniego rozmówcy, jak i liczby mnogiej. Przykład: „Pani Muller, co chcesz na kolor łazienki?”. Jest to całkowicie nieprofesjonalne, nawet jeśli „Du” jest bardziej powszechne w handlu niż w innych branżach.

O głosie dużo słyszałem. Zasadniczo: przekonuj swoim głosem i językiem i działaj wiarygodnie. Nie próbuj się ruszać, twój rozmówca zapamięta to szybko. Jeśli robisz krótkie zdania, możesz je śledzić lepiej. Do 13 słów w jednym zdaniu jest najłatwiej zrozumieć, zarówno w korespondencji pisemnej, jak iw rozmowach. Wszystko, co wykracza poza to, staje się mniej zrozumiałe, a nawet bardzo długie zdania są niezrozumiałe. I: Łatwiej jest też rozmawiać bez wciągania dużej ilości powietrza.

Po niedawnej aktywnej grze kobiety zadają sobie wiele pytań i dzielą się doświadczeniami. Czy można dopasować pióro? Jak właściwie wykazywać oznaki uwagi, aby nie odstraszyć? Czy mogę zadzwonić pierwszy? Napisz najpierw? Z tego wszystkiego czasami zaczyna się zawroty głowy.

Tak, a współcześni „ rycerze ” są także rozczarowani, każdego dnia coraz bardziej. Stały się tak straszne - a co ze smokami, jeśli boją się nawet zbliżyć do pani serca? Większość datowań odbywa się w Internecie, a Internet pozostaje taki sam. Rzadko, jaki rodzaj komunikacji dochodzi do etapu wymiany numerów i rozmów telefonicznych. Tak, i tutaj jest wiele nowych pytań dotyczących tego, czy zadzwonić do siebie, czy czekać tylko na jego telefon, co zrobić, jeśli nie zadzwoni, o czym rozmawiać i, co najważniejsze, jak dyskretnie popchnąć dżentelmena do bardziej aktywnych działań? Na przykład na datę?

Jeśli mówisz zbyt długo, mów bez przecinka i przecinka; Twój słuchacz rozłącza się w pewnym momencie. Dostosuj szybkość działania. Dostosuj szybkość rozmowy dla swojego partnera do rozmów. Jeśli mówi wolno, spróbuj skupić się na nim. Jeśli mówisz szybko, możesz także mówić szybciej. Ważne jest, aby dostosować się do innych, a tym samym stworzyć „długość fali”. Wtedy twój rozmówca łatwiej z tobą porozmawiać. Dostosowując się do innego, tworzysz upodobania, bezpieczeństwo i spójność - ważne podstawy udanego połączenia telefonicznego.

Zacznijmy od porządku. Najlepiej nie dzwonić , a wcale nie dlatego, że jest to znak złego smaku, nie jest akceptowany, a babcia beszta. Tak jak zostało napisane powyżej, człowiek musi szukać kobiety, aby nie stracił zainteresowania nią. I warto najpierw zadzwonić, a on zacznie wyobrażać sobie, że jest pierwszym facetem we wsi. Co możemy powiedzieć o dacie - warto dziewczynę przejąć inicjatywę i zaprosić faceta na spotkanie, w większości przypadków natychmiast odrzuci pawia. Oczywiście są wyjątki, ale wyjątki nie są daremne.

Ogólnie rzecz biorąc, słuchacz generuje za dużo mowy. Jeśli nie możesz podążać za tobą, napięcie wzrasta wraz ze słuchaczem. Wynik: połączenie nie dotrze do żądanego miejsca docelowego. P: Jeśli jesteś zbyt szybki, nie zrozumieją cię. Nie zawsze pyta, czy coś rozumie. Ponownie ryzykujesz utratę potencjalnych klientów.

Podobnie jak prędkość, można regulować głośność. Jeśli ktoś mówi bardzo cicho, powinieneś także zmniejszyć głośność swojego głosu. Jeśli mówisz głośno, możesz mówić trochę głośniej. Jedynym wyjątkiem jest to, że w grze występują emocje, a ktoś krzyczy na ciebie, ponieważ jest zdenerwowany, nie krzycz! Wtedy jest odwrotnie: bądź spokojny i spokojny, a także rozpoznaj emocje swojego rozmówcy.

Ogólnie rzecz biorąc, jeśli facet nie zadzwoni na dzień lub dwa , nie jest to powód, aby go położyć. Jest całkiem możliwe, że on sam podąża za jakimś głupim podręcznikiem, który mówi mu, aby był jak najbardziej powściągliwy w wyrażaniu swojego zainteresowania. Ale jeśli nie ma połączeń przez trzy lub cztery dni, możesz już sobie przypomnieć. Niekoniecznie połączenie. To może być jakaś wiadomość sieć społecznościowa sms Ale nie musisz nic pisać, np .: Dlaczego nie zadzwonisz?” - To jest przegrana opcja. Lepiej napisać coś neutralnego. Jeśli, że tak powiem, popisuje się lub po prostu waha się zadzwonić, oddzwoni. Jeśli nie, najprawdopodobniej możesz przejść do następnego kandydata.

To zależy od tego, jakie ustawienie musisz zrobić. Twój przeciwnik od razu powie Ci, że jesteś nieszczęśliwy. Pozytywne nastawienie z twojej strony natychmiast wpływa na Twój głos, a ty stajesz się lepszy w telefonie. Pracuj nad swoim nastawieniem, kiedy irytujące rozmowy telefoniczne - w jakimkolwiek celu!

Dowiedz się, jak uśmiechać się przez telefon. Jeśli zastanawiasz się, jak to powinno działać, ekspert Claudia Fisher wykona dla ciebie ćwiczenie: wyobraź sobie lustro i uśmiechaj się do siebie przez 60 sekund. Jeśli praktykujesz to po raz pierwszy, nie rób tego w obecności innych.

Znajdź faceta rozmawiającego przez komórkę jest możliwe . Niech nie będzie w stanie docenić twojego piękna, ale możesz zachęcić go do bardziej aktywnych działań. Pierwszą rzeczą do nauczenia się jest to, że nie musisz za dużo mówić. Wiele dziewcząt, z podniecenia i mając na celu wyglądać na interesującego rozmówcę, zaczyna mówić o wszystkim bez słowa, od ich poglądów na teorię monetarystyczną do powtórzenia wczoraj w czasie rzeczywistym, aż usłyszą wyraźne chrapanie na drugim końcu linii.

Będziesz w ciągu 60 sekund i poczujesz się dziwnie. Ale potem jesteś lepszy i możesz zadzwonić z następnym dzwonkiem z uśmiechem. Alternatywnie, wyobraź sobie, że coś pozytywnego na twoim biurku przypomina ci. Czy to zdjęcie ostatniego urlopu, zdjęcie twojej rodziny, czy inne wspomnienie. Spójrz na to, jeśli twój nastrój jest zły. Po tym będziesz szczęśliwszy.

Tylko jeśli jesteś dobrze przygotowany do rozmowy telefonicznej, czy możesz również dobrze się kłócić. Nie możesz prowadzić ostatecznych negocjacji sprzedaży ze stoiska. Następnie możesz składać puste obietnice i używać odpowiednich rękawów. Pokaż klientom telefonicznie korzyści, jakie mają w Twojej usłudze. Wyjaśnij dokładnie, jak chcesz kontynuować i co ma twój klient - przejrzystość jest ważna! Idź do klientów i wysyłaj wiadomości. Następnie słuchaj swojego przeciwieństwa, jakbyś mówił tylko o sobie.


Następnie słuchaj swojego przeciwieństwa, jakbyś mówił tylko o sobie

Należy pamiętać, że najlepszym rozmówcą jest uważny słuchacz . Możesz zrobić o wiele lepsze wrażenie na sobie, stymulując rozmówcę do mówienia o sobie, zamiast próbować się zainteresować. Brzmi to trochę paradoksalnie, ale działa. Jeśli mówisz o sobie, rozmówca będzie pewien, że jesteś arogancki i arogancki, skupiony na sobie. Jeśli posłuchasz, facet natychmiast zrozumie, jak mądry jesteś i jak doskonale się komunikować. I tego właśnie potrzebujemy. Nie myślcie, że zawsze musicie robić tylko to, co spojrzeć w usta młodego mężczyzny i złapać każde jego słowo, po cichu w szmatce, tak nie jest. Ale na wczesnym etapie rozsądną decyzją będzie trzymanie języka i akceptacja.

Podsumuj rozmowę. Jeśli rozmowa telefoniczna kończąc, podsumuj to, o czym mówiłeś. Powtórz zdanie, datę i temat wokół niego. Oto, w jaki sposób dajesz partnerowi do rozmów przegląd tego, co zostało powiedziane. Ponadto ma szansę ponownie zapytać, czy coś jest niejasne.

Jeśli nie zapyta siebie, spytaj, czy ma jakieś uwagi lub dodatki. To jest twoja obsługa klienta. I odłoży słuchawkę, gdy się rozłączy. Zapytaj również, co możesz zrobić dla rozmawiającego partnera. Może przyszło mu do głowy, że ma dla ciebie inne zadanie. To jest otwarte pytanie i zaproszenie do kontynuowania działalności z twojej strony. Na pewno tego nie przegapisz.

Nie zapomnij się uśmiechnąć! Wiele osób uważa, że ​​nie ma to znaczenia, ponieważ telefony komórkowe nie rozwinęły się jeszcze wystarczająco, aby przesłać zdjęcie, więc nie będzie w stanie zobaczyć twojego uroczego rozmówcy. Ale to nie do końca prawda. Rozmawiając z kimś przez telefon, tworzymy jego umysłowy obraz w umyśle. Uśmiech podczas rozmowy zmienia ton głosu i artykulacji rozmówcy. Rozpoznawanie uśmiechniętej osoby na ucho zwykle nie jest trudne. Tak więc, uśmiechnij się podczas rozmowy z facetem przez telefon, a on zobaczy, jako rzeczywistość, twój atrakcyjny uśmiech. Więc będzie mu łatwiej zakochać się.

Użyj skarg jako okazji. Jeśli klient rozmawia przez telefon, ponieważ chce ogłosić swoją wydajność lub produkty, pozwól mu mówić. Jeśli emocje są w grze, potrzebujesz wysokiego stopnia współczucia. Rób notatki, gdy Twój kontakt narzeka. Pomiędzy „słuchającymi” sygnałami, takimi jak „tak” lub „rozumiem”, przyciągasz uwagę.

Jeśli „skończy” lub uspokoi się, porozmawiaj. Dziękuję najpierw za telefon, ponieważ bez ciebie nie będziesz wiedział o skardze. Poprzez połączenie masz możliwość poprawienia swoich błędów i zadowolenia klienta. Następnie znajdź rozwiązanie problemu. Albo je znajdziesz, albo powiedzą, że wróciłeś ponownie. Następnie umów się na spotkanie, kiedy możesz zadzwonić do klienta ponownie lub tam być.

Często zdarza się, że „ relacje telefoniczne ” są przeciągane, w żaden sposób nie przekształcające się w coś bardziej znaczącego i rzeczywistego. Najczęściej jest to spowodowane nadmierną bojaźliwością młody człowiek kto nigdy nie może zaryzykować tak nieszkodliwej rzeczy jak zaproszenie na randkę. Nie należy się specjalnie spieszyć, ale od czasu do czasu wskazywać jak najbardziej przejrzyście, że jesteś znudzony, że jesteś zmęczony siedzeniem w domu przez cały dzień, którego nikt nie wzywa do chodzenia. I powtarzaj te wskazówki od czasu do czasu. W pewnym momencie twój bojaźliwy Romeo wciąż odważy się na ten wyczyn i zaoferuje spacer gdzieś razem. Najważniejszą rzeczą jest nie śmiać się, ponieważ najprawdopodobniej z podniecenia - to będzie niegrzeczne zaproszenie do tej pory w twoim życiu.

Zwłaszcza, gdy narzekasz, ważne jest, aby przestrzegać zobowiązań. Jeśli chcesz wysłać raport kilka godzin po połączeniu, zrób to. W końcu klient dał ci możliwość wykonania tego przez połączenie. Jeśli nie spełnisz obietnic, ryzykujesz niepokojącym klientom.

Znajdź pożegnanie. Po przeczytaniu rozmowy telefonicznej. Dostosuj formalność wcześniej wykonanego połączenia. Powiedz „bye”, jeśli pasuje do partnera połączenia. Jeśli nie jesteś pewien, wolisz „Powtórz” lub „Pożegnanie”. Życzę miłego dnia lub miłego weekendu, jeśli pojawi się w dzień powszedni.

Cóż, jeśli zaproszenia nie przyjdą, to całkiem możliwe jest wzięcie byka za rogi, szczerze pytając, dlaczego nie zaprasza cię na randkę. Po co tracić To lepsze niż tylko zakopanie innego związku. Nagle działa? Ale ta ekstremalna metoda jest oczywiście lepsza, aby oszczędzić na ekstremalnych sytuacjach, gdy wszystko wygląda beznadziejnie.

Idź do dialektu, gdy klient mówi. Następnie możesz również odpowiedzieć w dialekcie. To jest automatyczna sekretarka. Jeśli jesteś niedostępny, przedyskutuj swoją automatyczną sekretarkę lub skrzynkę pocztową. Aby klient czuł się dobrze, nawet jeśli nie rozmawiał z tobą.

Nie używaj automatycznych reklam. Nie zaleca się również łączenia reklam osobistych i automatycznych. Przedyskutuj grupę samodzielnie. Witamy w dzwoniącym ze słowami „Witaj, jesteś związany z malowniczym biznesem Mullera w Kolonii”. Potem natychmiast dowiedział się, że wybrał numer, który chciał.

A co zostało ujawnione kobietom w tym doświadczeniu?
Przykład: „Pani Muller, co chcesz na kolor łazienki?
Czy można dopasować pióro?
Jak właściwie wykazywać oznaki uwagi, aby nie odstraszyć?
Czy mogę zadzwonić pierwszy?
Napisz najpierw?
Stały się tak straszne - a co ze smokami, jeśli boją się nawet zbliżyć do pani serca?
Na przykład na datę?
?Dlaczego nie zadzwonisz?

Новости

Боязнь заболеть раком (Канцерофобия): что делать, чтобы не бояться умереть?


Виды фобий человека: список


Страх заболеть шизофренией. Хелп! [Архив] - Дискуссионный Клуб Русского Медицинского Сервера
ЛЕЧЕНИЕ в ИЗРАИЛЕ без ПОСРЕДНИКОВ - МЕДИЦИНСКИЙ ЦЕНТР им. СУРАСКИ в ТЕЛЬ-АВИВЕ Эффективная медицина - лучшие клиники и врачи Просмотр полной версии : Страх заболеть шизофренией. Хелп!

Нозофобия
13.05.13 Нозофобия Нозофобия Каждый из нас в своей жизни чего-либо боится – кто-то боится пауков, кто-то – стоматологов, а кто-то боится заболеть. Естественно, каждый человек в определенной

Боязнь заболеть это какая фобия: как избавиться от страха заразиться болезнями
Боязнь заболеть невозможно отнести к разряду самостоятельных фобий. Она является одной из форм проявления основного страха человека — страха смерти. У этого страха имеется собственное название — нозофобия,

Гетерохромия: частичная гетерохромия у человека, причины появления, можно ли поменять цвет глаз
Цвет радужной оболочки глаза у человека формируется тремя пигментами, которые существуют в генетике. Это желтый, синий и коричневый. В зависимости от пропорций и количества каждого из пигментов, происходит

Гетерохромия глаз (пьебалдизм): что это, причины, виды, лечение
Одной из уникальных загадок природы и необычных явлений считается разный цвет глаз у людей. Называется подобное явление гетерохромией или пьебалдизм глаз, что переводится на русский язык с греческого

Анорексия – путь в никуда
Как заболеть анорексией? К огромному сожалению, ежедневно сотни девушек и женщин задают себе этот вопрос. Врачи всего мира бьют самую настоящую тревогу – все больше и больше женщин заболевают анорексией.

Я боюсь заболеть раком. Что делать?
У пoстoяннoй бoязни зaбoлeть рaкoм рaзныe причины: пoтeря близкoгo чeлoвeкa из-зa oнкoлoгии, высoкий индивидуaльный риск зaбoлeвaния или рeaльнoe прoявлeниe пeрвыx симптoмoв. A мoжeт быть, никaкиx

Помоги себе уменьшить риск заболеть раком! | Профилактика онкологических заболеваний | Справочник здоровья | Статический контент | Министерство здравоохранения Республики Беларусь
Информационный материал ко Всемирному дню борьбы против рака В борьбе с любой болезнью главным является её предупреждение. История медицины знает много фактов, когда активная профилактика болезни осуществлялась